peťo bondra skončil kariéru, svet ako sme ho poznali doteraz, skončil. nový svet trvá 3913 dní

Dead Voices on Air - A4, 23. januárTlačová správa

DEAD VOICES ON AIR V A4

Music Laboratory, Ears Chewing Satisfunction a A4 – nultý priestor sa spojili, aby vám priniesli ďalší večierok zo škatuľky hudba-nehudba, obohatený o vizuály. V sobotu 23. januára si prídu na svoje všetci, ktorým málo nestačí.

BRATISLAVA. Skutočnou live audio lahôdkou pre hudobných fajnšmekrov, bude koncert Dead Voices on Air. Projekt legendárneho kanadského elektronického one-man projektu, ktorý má najbližšie k žánru dark ambient netreba nijako zvlášť predstavovať. Mark Spybey je vyhľadávaným hudobníkom a členom ďalších kultových projektov ako napríklad Zoviet France, Download, či Beehatch.
Okrem Dead Voices on Air uvidíte po dlhej pauze opäť naživo i pionierov slovenskej experimentálnej scény Poo a sólový set jedného z jej členov Rentipa, ktorý sa rozhodol odhaliť svoje predstavy o tanečnej hudbe.
A aby toho nebolo málo, do A4 zavíta PRLN, noizový dekompilátor z chladného severu s koreňmi vrastenými do techna a vo svojom prvom live-acte po rokoch hibernácie sa o svoju „zvrátenú“ túžbu po noise podelí technominimalista Makkatu.
To všetko očakávajte pekne zabalené do exkluzívnych vizuálov, ktoré obstará (nielen) domáca hviezda medzi „inžiniermi obrazu“ Zden.
Túto zostavu budú môcť vidieť nielen návštevníci A4 – nultého priestoru. Deň predtým, v piatok 22. januára sa predstaví v žilinskom centre Stanica – Záriečie a v nedeľu sa presunie do pražského klubu XT3.
Ako je dobrým zvykom na eventoch Ears Chewing, aj teraz dostane prvých 50 platiacich návštevníkov CD kompiláciu s trackmi účinkujúcich hudobníkov zadarmo!

MUSIC LABORATORY
Music Laboratory je spoločný projekt agentúry Propaganda Production a o.z. DiveRzita s ambíciou raz mesačne pripraviť vo vhodnom klube, či priestore, večer zameraný na vždy iný žáner elektronickej hudby; najlepšie ten, ktorý ľudí z Music Laboratory práve baví, alebo ten o ktorom ešte nepočuli. Môžete sa tak ocitnúť na večierku, ktorý bude viac párty, inokedy viac na počúvanie a niekedy možno aj zvukový teror.

EARS CHEWING SATISFUNCTION
Ears Chewing Satisfunction je séria nepravidelných večierkov organizovaných hudobníkmi z Urbsounds Collective. Miestom konania väčšiny z nich je Bratislava, originálny hudobný výber však priniesli už i do Prahy, či Londýna.

Viac informácií: http://musiclaboratory.urbsounds.sk

txt by andrej
Wed, 20/01/2010 16:44

bookmark

+delicious
+vybrali.sme.sk

Dopíšte poznámku